o nas

Poznajmy
się

Firma Prolan Sp. z o.o. powstała jako połączenie dwóch łańcuckich firm developerskich – Devan oraz Debro odpowiedzialnych między innymi za takie inwestycje jak Osiedle Księże Górki czy Apartamenty Rutkiewicz.
Nasza pasja w zestawieniu z pozyskanym doświadczeniem, pozwala nam prezentować Państwu lokale mieszkalne bezczynszowe o wysokim standardzie wykończenia w umiarkowanych, konkurencyjnych cenach. Pochodzimy z Łańcuta, znamy jego potrzeby i doceniamy walory. Chcemy, aby mieszkańcy posiadali jak najbogatszą ofertę developerską.
Poprzez inwestycje w Łańcucie wspieramy rozwój miasta i lokalną społeczność.
Naszym celem jest również zaprezentowanie okolicy jako przyjaznej, kameralnej i bezpieczniej do zamieszkania dla klientów spoza Łańcuta.

cztery
kąty

Dążymy do stworzenia dla Ciebie wymarzonych

Czterech
kątów

Firma ProLan Developer Każdego dnia czuwa nad toczącym się procesem inwestycyjnym. Na bieżąco nadzorujemy i koordynujemy prowadzone prace budowlane. Nasze biuro sprzedaży dokłada wszelkich starań, aby proces zakupu mieszkania, od dokonania odpowiedniego wyboru lokalu aż po wszelkie formalności prawne, przebiegał sprawnie oraz w miłej atmosferze