Kawalerki Łańcut

Jeśli interesuje Państwa kawalerka Łańcut i osiedle Księże Górki to doskonała lokalizacja. W kompleksie czterech budynków położonych na wzgórzu przy ulicy Wyszyńskiego znajdują się mieszkania o różnej powierzchni, idealne dla osób ceniących nowoczesną architekturę, ale także bliskość natury.

Przestronne i słoneczne kawalerki w Łańcucie

Kawalerki w Łańcucie dostępne są w wersjach o następującym metrażu: 26,62 m2, 27,69 m2, 31,27 m2, 35,59 m2 oraz 37,48 m2. Każda z nich składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza. To jasne i dobrze doświetlone wnętrza, czego zasługą są duże przeszklenia. Mieszkania mają również balkony, na których można przyjemnie spędzać czas w ciepłe dni, a nawet uprawiać mini ogródek. Niewątpliwa zaleta oferowanych kawalerek to komórki lokatorskie, w których zmieszczą się rzeczy używane rzadko czy sezonowo. Ponadto w budynkach znajdują się nowoczesne windy.

Zielona okolica blisko centrum miasta

Prezentowane kawalerki w Łańcucie znajdują się w przyjaznej dla mieszkańców okolicy. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli osiedle Księże Górki od sklepów, restauracji, centrum rozrywki, sportu, szkoły oraz ośrodka zdrowia. Nieopodal mieści się Muzeum Zamek otoczony przez park z licznymi zabytkowymi obiektami i niewielkim stawem. Samo osiedle jest doskonale oświetlone, a także dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Przejrzyste zasady i przyjazny kontakt

Oferujemy mieszkania bezczynszowe z indywidualnie opomiarowanymi mediami. Dbamy, aby proces zakupu kawalerki w Łańcucie przebiegał sprawnie i na jasnych warunkach. Wspieramy naszych klientów od momentu wyboru lokalu do ustalenia niezbędnych formalności.