Szeregówki Łańcut

Do inwestycji zrealizowanych przez ProLan Deweloper należą szeregówki w Łańcucie, mieszczące się na Osiedlu Wandy Rutkiewicz i Osiedlu za Młynem. Stworzyliśmy je z myślą o wymagających klientach ceniących przemyślaną architekturę. W obu przypadkach zadbaliśmy o wybór wyjątkowej okolicy – blisko centrum, a zarazem w pobliżu natury. Jeśli interesują Państwa szeregówki Łańcut to miasto, w którym powstały doskonałe przykłady tego typu budownictwa.

Nowoczesne szeregówki w Łańcucie – osiedle Wandy Rutkiewicz

Tworząc apartamenty Rutkiewicz, zwróciliśmy szczególną uwagę na możliwość ich dowolnej aranżacji i pełne wykorzystanie przestrzeni. W efekcie otrzymaliśmy wygodne budynki o wysokim standardzie. W tych nowoczesnych szeregówkach znajdują się podziemne garaże, komórki lokatorskie oraz balkony. Inwestycja położona jest z dala od zgiełku miasta, gdzie otaczają ją tereny zielone idealne do wypoczynku lub rekreacji. Wszystko to czyni osiedle odpowiednim dla rodzin z dziećmi czy osób ceniących ciszę i spokój.

Osiedle za Młynem dla miłośników podmiejskiego wypoczynku

Na Osiedlu za Młynem przy ulicy Piłsudskiego powstała realizacja składająca się z trzech segmentów podzielonych na cztery budynki. Obejmuje ona trzy typy lokali, różniących się metrażem oraz lokalizacją – na parterze lub piętrze. Mieszkańcy parteru mają do dyspozycji ogródek, osoby zajmujące piętro – antresolę lub poddasze użytkowe. W budynkach mieszczą się także komórki lokatorskie oraz wspólna przestrzeń klatki schodowej. Jest to osiedle szeregówek w Łańcucie położone blisko centrum, lecz z atmosferą charakterystyczną dla terenów podmiejskich.