Mieszkania 4-pokojowe Łańcut

Na naszą ofertę składają się mieszkania 4-pokojowe o wysokim standardzie. Nadają się idealnie do zamieszkania przez większą rodzinę bądź osoby, które cenią sobie dużo przestrzeni do życia.

Przestronne mieszkania 4-pokojowe

W ofercie posiadamy mieszkania 4-pokojowe Łańcut. Mieszkania są bardzo przestronne (76,73 m²), a jego rozkład powoduje, że można je w dowolny sposób zaaranżować. Projekty mieszkań zakładają połączenie wysokiej funkcjonalności z nienaganną estetyką. Efekty można sprawdzić na naszej stronie lub osobiście – zapraszamy do umówienia się z naszym doradcą na spotkanie.

Mieszkania 4-pokojowe Łańcut z doskonałym widokiem

Każde mieszkanie posiada duży balkon , bądź ogródek w przypadku mieszkań na parterze. Dzięki przestronności lokali można odetchnąć od codzienności we własnych czterech kątach. Z okien balkonu rozpościera się piękny widok na tereny zielone oraz malownicze miejsca oddalone centrum miasta.

Wykończenie mieszkania 4-pokojowego w Łańcucie

Przy urządzaniu mieszkania z naszej oferty możecie skorzystać Państwo z rabatów, które przyznajemy przy zakupie mieszkania 4-pokojowego. Można je wykorzystać w takich sklepach, jak: Leroy Merlin, Max Kuchnie czy Rekuperatory.

Więcej informacji na temat mieszkań 4-pokojowych w Łańcucie udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do czego serdecznie zachęcamy.