Expander

Porównaj oferty kredytów hipotecznych z profesjonalnym ekspertem finansowym!

Kupując nieruchomość z PROLAN Sp. z o.o. możesz skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta finansowego Expander Advisors, który porówna dla Ciebie oferty finansowania aż kilkunastu banków oraz pomoże przejść przez wszystkie formalności kredytowe.

 

Dlaczego Expander?

Mamy wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku od 2000 r i pomogliśmy  w uzyskaniu kredytu tysiącom Klientów.

Nasze usługi są bezpłatne – jesteśmy wynagradzani przez banki, to one płaca nam prowizje. Nie oznacza to jednak, że kredyt będzie droższy niż w banku.

Negocjujemy – mamy w ofercie kilkanaście banków. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu pozwala nam na uzyskanie dla Ciebie najlepszych warunków.

Załatwiamy formalności – sprawdzamy Twoja zdolność kredytową jeszcze przed złożeniem wniosków. Pomagamy w formalnościach, skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przeprowadzamy przez cały proces kredytowy. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić Twój czas i niepotrzebne nerwy.

Działamy uczciwie i przejrzyście – nie należymy do żadnej instytucji bankowej. Zawsze prezentujemy plusy i minusy wybranej przez Ciebie oferty kredytowej. Rozmawiamy też o ryzykach kredytu i pomagamy się przed nimi zabezpieczyć. Dlatego właśnie nasi Klienci czują się bezpiecznie na każdym etapie procesu kredytowego.

Porównujemy oferty – jeśli masz już ofertę kredytu, możesz pokazać ją naszemu ekspertowi i pozwolić mu poszukać lepszej opcji. Pamiętaj, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.

Obsługujemy kompleksowo – jeśli nie wiesz od czego zacząć, nie martw się! Obsłużymy Cię kompleksowo.

Twój Ekspert finansowy:

Jagoda Moskwa
kom: +48 695 599 790

e-mail: jagoda.moskwa@expander.pl

Umów się na spotkanie > https://www.expander.pl/formularz-b2b/?vid=0273e494-6f9f-466a-b1de-0ae62b3f603a

Sprawdź opinie innych Klientów i przekonaj się dlaczego warto zaufać sprawdzonemu ekspertowi > https://g.page/expander-rze04?gm

 

Oddział Expander
ul. al. Rejtana 23, 35-326 Rzeszów
Sprawdź dojazd > https://bit.ly/dojazd-rzeszow